metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wolny człowiek. ~wolny człowiek. (Gość)12.02.2017 21:57

Uważam, że Jan Dziemdziora zajął właściwe stanowisko-pozdrawiam.

27


i co dalej ~i co dalej (Gość)13.02.2017 07:46

A przecież w powiecie rządzi PSL i miasto ma w du.....

70


Ja ~Ja (Gość)13.02.2017 08:20

No Jan wie jak się ustawić już od lat. Kiedyś miał szanse coś zmienić w tym mieście zrobił szum i się po------ał.

60


jesionek ~jesionek (Gość)13.02.2017 09:29

Ja nie rozumiem o co to całe zamieszanie i napuszczanie na siebie ludzi zwłaszcza starszych myśl że to są przepychanki międzypartyjne i podpuszczanie emerytów .Jest tyle poradni w Piotrkowie że można wybrać sobie odpowiedniego lekarza na tej ulicy są dwie poradnie więc pacjenci nie zostają bez opieki.Rozumiałem trochę bunt w w sprawie szpitala bo są dwa ale kwestia poradni sztucznie napędzany temat a to jest Polska właśnie

33


Kaśka z SM ~Kaśka z SM (Gość)13.02.2017 09:54

Jesionek jak nie masz pojęcia o pewnych sprawach to lepiej się wstzymaj. W przychodni była poradnia kardiologii urologii laryngologia neurologii dla kobiet i to wszystko na NFZ. Może Ty masz dużo pieniędzy żeby chodzić prywatnie do lekarzy do "biurowca na Piomie" ale nas na to nie stać. Jeszcze jak nam zabiorą rehabilitację z Dmowskiego to gdzie będziemy chodzić?! Na Dmowskiego są dwie przychodnie ale tam na nfz są tylko lekarze ogolni. Powtarzam jeszze raz jak się nie znasz to zamilcz!

42


Kaśka z SM ~Kaśka z SM (Gość)13.02.2017 11:22

Jesionek... A żeby podnieść to forum z kolan... przepraszam Cię za słowo "zamilcz". Nie pozdrawiam.

30


też jestem za ~też jestem za (Gość)13.02.2017 11:23

jestem za likwidacją przychodni przy Armii Krajowej

13


Kaśka z SM ~Kaśka z SM (Gość)13.02.2017 11:18

Poziom dyskusji.... starałam się dopasować do Twojego poziomu ale widzę że pokonałeś mnie doświadczeniem. Podałam fakty a Ty? Reklamę innych przychodni na ul.Dmowskiego.

30


Kaśka z SM ~Kaśka z SM (Gość)13.02.2017 12:14

Pan ma problem z pamięcią albo ktoś może Panu dyktuje co ma Pan napisać w komentarzu. Cyt: "Jest tyle poradni w Piotrkowie że można wybrać sobie odpowiedniego lekarza na tej ulicy są dwie poradnie więc pacjenci nie zostają bez opieki." To Pan rozpoczął dywagacje na temat wyboru lekarza w jednej "z dwóch poradni na tej ulicy" także nie bezpodstawnie napisałam w swoim komentarzu o innych przychodniach które mają na NFZ lekarzy rodzinnych, pediatrow i gabinety zabiegowe - pielęgniarskie. A przychodnia Nr 5 miała szeroką specjalistykę na fundusz oraz lekarzy ogólnych. Zapewniam również Pana że doskonałe interpretuję tekst czytany.

30


o co chodzi? ~o co chodzi? (Gość)13.02.2017 14:53

który radny głosi ruskie przysłowie" w...bi i skażi"?

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat